יש לכם אחלה חיים

אבל במבוא דותן אפשר

יותר

לכו על בית פרטי אמיתי במבוא דותן.
יישוב מעורב בצפון השומרון,
רבע שעה מחריש.

לכו על בית פרטי אמיתי במבוא דותן. יישוב מעורב בצפון השומרון, רבע שעה מחריש.

הנה חלק מהמשפחות שמחכות לכם ולילדים

תכלס התמונות יספרו לכם הכל

מבוא דותן
הסיפור האמיתי

בצפון השומרון, איפה שעושים התיישבות ואיכות חיים, גרות כבר מאות משפחות מהציבור הדתי לאומי והציבור החילוני.

הם קצת רחוקים מגוש דן אבל יש את העיר חריש במרחק של רבע שעה על השעון – בלי חרטות – וגם את כביש 6 שתכלס מחבר אתכם לכל הארץ.

מעבר לתצפית המרהיבה על עמק דותן, היישוב כבר מכיל חיים שלמים ומותאמים למשפחות דתיות וחילוניות כולל חוגים לילדים, מוסדות חינוך מותאמים, בריכה בשעות נפרדות ומעורבות, חיי קהילה במינון שאתם בוחרים ושקט בסוף יום עבודה שאי אפשר למצוא בעיר הגדולה.

אתם תתאהבו במקום אם אתם מחפשים שכנים על הרצף הדתי-לוני, אם התיישבות היא לא מילה גסה ואם ממש ממש בא לכם בית פרטי אמיתי.

לא דו, לא חד, לא בערך – בית פרטי אמיתי.

תרגישו בנוח:

לפטר את בעל הדירה

אם עדיין שוכרים דירה כי זוג צעיר וכי כל החבר'ה שם, אז פה, לטווח הארוך, תחסכו מלא שנות שכירות ובמקביל תגורו בבית פרטי עם חדר לכל ילד

לשדרג את הבית הנוכחי

גם אם הגיע הזמן לשפר את הדיור כי כל הגוזלים פרחו מהקן, בואו לבית שיכול לארח את כל המשפחה ולאפשר לכם גישה ישירה מהמדרכה לבית עם חללים גדולים ופרטיות אמיתית

להתרחק מהרעש

לחיסרון של המרחק יש גם יתרון, ובכן, המרחק עצמו. במבוא דותן יש שקט אמיתי לצד חיי קהילה פעילים במינון שאתם תבחרו. הרעש יחכה לכם במרחק של רבע שעה נסיעה לחריש.

להשקיע בבית שלכם

עם הבית הפרטי במבא דותן, תוכלו להתנחל סופית - תכלס זו גם התנחלות 🙂 - במשכן הקבע שלכם ולבנות את הבית בין ארבע קירות מפנקים בלי צורך לשנות מיקום כל פעם מחדש. זה הבית האחרון שתקנו.

115-299 מ"ר, החל מ - 1,980,000 ש"ח

לוטם
מפלס א
4-6 חדרים
115-299 מ"ר
גינה פרטית
מגרש חצי דונם
לוטם
מפלס ב
4-6 חדרים
115-299 מ"ר
גינה פרטית
מגרש חצי דונם
שוהם
צמוד קרקע
4 חדרים
118-141 מ"ר
גינה פרטית
מגרש חצי דונם
שוהם
צמוד קרקע
6 חדרים
118-141 מ"ר
גינה פרטית
מגרש חצי דונם
Previous slide
Next slide

הבתים וואו, אבל...

זה לא יקר מדי ליישובים ביו"ש?

מעבר לזה שכבר כמעט אי אפשר למצוא בתים פרטיים וגם ביו"ש התחילו בבנייה רווייה, המחירים עלו בכל הארץ. הם עלו כי הכל עלה. כשמסתכלים על התמורה של בית פרטי מרווח בצפון השומרון מול בית פרטי מרווח במרכז או אפילו מול דירת שני חדרים במרכז – מבינים מהר שעדיין, רק עדיין, המחירים זולים יותר ביו"ש והתמורה גדולה הרבה יותר. בטח במבוא דותן.

איך מגשרים על פער המרחק?

נכון, מבוא דותן לא צמוד לירושלים ולא בזנב של תל אביב. אם אתם מחפשים חיים סואנים – פחות. אבל מבוא דותן נגישה מאוד, כביש העוקף שמחבר ישירות בין מעבר ריחן ליישוב מאפשר נסיעה נעימה. ההקמה של העיר חריש במרחק – אמיתי – של רבע שעה סוגר גם את הפינה של החיים עצמם. במקום קרבה, תקבלו קהילה. במקום קרבה, תקבלו שקט נפשי בסוף יום עבודה. במקום קרבה, תקבלו טעימה מההתיישבות היהודית שכבר לא נמדדת בטרקטורים וקרוואנים אלא בבתי פאר ביישובים מוסדרים ומסודרים.

מה זה אומר חילונים ודתיים?

זה אומר שהכביש לא סגור בשבת אבל רוב התושבים לא נוסעים בשבת. זה אומר שיש מלא ביינישים לצד זוגות מעורבים. זה אומר שיש פה את עם ישראל שכל החלקים בו  אוהבים את ארץ ישראל ותורת ישראל. זה אומר שמגדלים משפחה אינדיבידואלית ומותאמת לאורח החיים שלכם אבל בסביבה מכילה.

מי מוסר לכם מפתח?

אנחנו הרי זהב, אלה שבונים בכל יו"ש, אלה שבנו את לשם המפורסמת עם 700 יח"ד ואלה שמשנת 2007 מתמחים בבניית יישובים חדשים, הרחבת יישובים קיימים ובנייה עבור קהלי יעד מגוונים.

מוכנים כבר לבוא לסיור בבית הפרטי?

כדאי שתדעו:

דילוג לתוכן